ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 

همشهریان و خواننده گان محترم این سایت

همانگونه که میدانید در شهر واشنگتن دی سی آمریکا ویلایی وجود دارد که به کاخ سفید یا همان WHIT HOUSE مشهور است ، مالک این ویلا هر چهار و یا هشت سال یک بار تغییر میکند .

 

 

 

مالکین این ویلا اغلب مردان پست ، نامرد و دروغگو بوده اند .

مالک این ویلا در واقع همان رئیس جمهور آمریکا است ،  در طول چهل سال گذشته هر کدام از آقایان که بر سر کار آمده اند خواستند جمهوری اسلامی را از بین ببرند ! ولی به لطف خداوند و شجاعت مردم ایران نتوانستند . آنان هر آنچه در توان داشتند و هر کاری که به ذهنشان می رسید را انجام دادند ولی نتوانستند و نخواهند توانست 

و مکرو مکرالله والله و خیر و الماکرین .

تاریخ رسوایی ریگان در ماجرای واتر گیت و همچنین ماجرای طبس را فراموش نخواهد کرد ، تاریخ پرتاب لنگه کفش توسط یک خبرنگار به جورج دبلیو بوش را فراموش نخواهد کرد ، و همچنین تاریخ خروج یکجانبهء ترامپ از یک پیمان بین المللی را هرگز فراموش نخواهد کرد ، بدین ترتیب در سالهای آینده امضاء مالکین این ویلا به اندازهء پشگل گوسفندان روستای الکران هم  در دنیا ارزش نخواهد داشت !

و اما تصویر زیر که ویلایی مجلل و یا همان whit house روستای الکران می باشد را به شما معرفی میکنم .

 

 

و اما مالکین وایت هاووس روستای الکران چه کسانی هستند ؟

مالکین این ویلا مردان شجاع ، با غیرت و متعصبی هستند که میتوانستند این مبلغ را در یک شهر بزرگ هزینه نموده و دو سال بعد به چند برابر قیمت بفروشند ولی آنان حاضر نیستند تعصب خود را بفروشند ، حاضر نیستند پیمانی را که با نیاکان و هم ولایتی های خود بسته اند را نقض کنند .

جیمی کارتر ، ریگان ، جورج دبلیو بوش ، اوباما و ترامپ را باید آورد و در وایت هاووس روستای الکران درس صداقت و مردانگی را به آنان آموخت .  

 

 

 

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: ویلا ,الکران ,نخواهد ,روستای ,مالکین ,تاریخ ,روستای الکران ,فراموش نخواهد ,حاضر نیستند ,whit house ,جورج دبلیو
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار چه اينترنتي بيماري هاي ريه corncob Casey Corey Tonya وب نوشته های محمد جهانیان موج دریا Elizabeth